1. Hétfőn a felnőtt hittan elmarad, helyette az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleinek találkozója lesz este 7-től a Közösségi Házban.
  2. Kedden este 8-tól Apaklub lesz a Közösségi Házban.
  3. Szerdán este 7-től a katekumeneket várjuk hittanra a Közösségi Házban.
  4. Pénteken elsőpéntek lesz, ne feledkezzünk meg az engesztelésről és a szigorú böjti napról! Este 7-től keresztutat járunk templomunkban, ½ 9-től pedig a házaspárokat várjuk hittanra a Közösségi Házban.
  5. Szombaton délelőtt 9-től az elsőáldozó gyermekek elsőgyónása lesz a templomban, ezzel párhuzamosan 10-től ministránsfoglalkozást tartunk a Közösségi Házban, este ½ 6-tól pedig elimádkozzuk a templomban az elsőszombati rózsafüzért.
  6. Vasárnap elsővasárnap lévén délután 5 órától tartjuk a templomban elsővasárnapi szentségimádási óránkat.
  7. Jövő vasárnap a szentföldi keresztények javára gyűjtünk, és adományainkat az egyházmegye központjába továbbítjuk. Nagylelkűen adakozzunk!
  8. A szentsír díszítésére adományokat a sekrestyében köszönettel elfogadunk!