- Vasárnap országszerte Péter-fillérek gyűjtést tartunk és adományainkat az egyházmegye központjába továbbítjuk. Nagylelkűen adakozzunk!
- Hétfőn, Szent Péter és Pál apostolok főünnepén reggel 7-kor mondunk szentmisét.
- Csütörtökön este ¼ 8-tól dicsőítéssel egybekötött szentségimádást tartunk a templomban. Mindenkit szeretettel várunk!
- Pénteken, Szent Tamás apostol ünnepén elsőpéntek lesz, ne feledkezzünk meg az engesztelésről!
- Szombaton az elsőszombati rózsafüzért este ½ 6-tól imádkozzuk együtt a templomban.
- Közöljük a kedves testvérekkel, hogy Bíboros főpásztorunk Pernitz Ákos diakónusunkat aug. 1-jei hatállyal felmentette plébániánkon végzett diakónusi szolgálata alól és kinevezte a Budapest-Lágymányosi Szent Adalbert plébánia diakónusává. Hálát adunk Ákos diakónusunk hosszú éveken át tartó hűséges szolgálatáért, amellyel közösségünkben az Úr Jézus szavait hirdette, liturgiáinkon odaadóan diakonizált, közösségünk csoportjait pedig lelkesen vezette. Két csoportot különösen ki kell emelnünk: azon gyerekekét, akiket a Petőfi Iskolában éveken át hittanra tanított, és az apákét, akiknek csoport alkalmait, az Apaklubot rendszeresen vezette. A köszönet szavai mellett megígérjük, hogy imáinkkal kísérjük Ákos testvérünk további szolgálatát, és szeretettel látjuk a későbbiekben is, ha visszalátogat közösségünkbe!
- Július 8-án és 9-én, szerdán és csütörtökön nem lesz szentségimádás (éjszaka sem), mert akkor van a közösségi családos tábor!
- Hálásan köszönjük mindenki segítségét, aki szolgálatával széppé, emlékezetessé, és méltóvá tette Péter atya újmiséjét és az utána tartott közös ünneplést! A Jóisten fizesse meg bőségesen odaadásotokat kegyelmével!
