1. Pénteken elsőpéntek lesz, ne feledkezzünk meg az engesztelésről!
  2. Szombaton az elsőszombati rózsafüzért este ½ 6-tól imádkozzuk együtt a templomban.
  3. Jövő vasárnap a reggeli 10-es szentmise már Veni Sancte, vagyis a tanulóifjúság tanévkezdő szentmiséje. A szentmisében közösen hívjuk a Szentlelket, hogy áldjon meg minket ebben a tanévben, és megáldjuk azokat az iskolatáskákat is, amelyeket a gyerekek elhoznak.
  4. Szeptembertől a 10-es szentmiséken elindul a testvérfogadó szolgálat. A korábbi fertőtlenítés mellett a célunk, hogy megszólítsuk a templomunkba érkezőket és a szentmise után beszélgessünk velük. Jelentkezni papíralapon a sekrestyében vagy online Borbélyné Margitnál lehet. Két felkészítő alkalom lesz, bármelyikhez lehet csatlakozni: a héten szerdán este 7-től és szombaton délelőtt fél 10-től.