1. Elsővasárnap lévén délután 5 órától tartjuk szentségimádási óránkat templomunkban.
  2. Hétfőn ½ 7-től a Szent Mónika közösség tartja találkozóját a Közösségi Házban.
  3. Minden hónap első keddjén – így most kedden is – este 7:00 órától dicsőítéssel egybekötött szentségimádást tartunk a templomban. Mindenkit szeretettel várunk!
  4. Idén is lesz Csillagtábor az animátorok szervezésében augusztus 22. és 26. között. Szükséges lesz a tábor előtti regisztráció. Jelentkezni július 11. (hétfő) reggel 8-tól lehet a plébánia honlapján, illetve a levelezőlistán megadott linken. A regisztráció a 120 fős létszám betöltéséig lehetséges. A létszám betöltése utáni jelentkezők várólistára kerülnek. Várunk szeretettel minden iskolás gyermeket!