Kedden este 8-tól Apaklubot tartunk online módon.

Szerda már Hamvazószerda, a nagyböjti szentidő kezdete. Ezen a napon kivételesen reggel 7-kor és este 6 órakor is lesz szentmise! Hamvazószerda – mint nagypéntek is - szigorú böjti nap. 14 éves kortól ezen a napon és nagyböjt többi péntekén hústilalom van. Továbbá a felnőtt katolikus ember, a 18-60 év közöttiek, hamvazószerdán, illetve nagypénteken legfeljebb háromszor étkeznek hús nélküli ételből, és csak egyszer lakhatnak jól. Nagyböjt többi péntekén is kerülnünk kell a húst. Ez alól fel vagyunk mentve, ha egészségügyi okokból nem mellőzhetjük a húst, vagy ha közétkeztetésben veszünk részt. Hamvazás szertartásában csak hamvazószerdán részesülhetünk, mivel vasárnap, az Úr napján nem végzünk böjti cselekedetet. Az esti mise után 8 órától a katekumeneket várjuk online hittanra.

A nagyböjt pénteki keresztutak és a hétköznap reggeli közös zsolozsma imádságok a járványhelyzet miatt kiadott főpásztori rendelkezés értelmében elmaradnak.

Szombaton délelőtt 10-től a ministráns fiúknak tartunk online ministránsfoglalkozást.