1. Hétfőn este 7-től felnőtt hittant tartunk a plébánián.
  2. Szerdán este 7-től a katekumeneket várjuk hittanra a plébánián.
  3. Pénteken este 7-től keresztutat járunk templomunkban. Előtte 6-tól 7-ig a fiatalok tartanak dicsőítő szentségimádást az alsó hittanteremben. Mindenkit szeretettel várunk!
  4. Szombaton délelőtt a ministránsok megtekintik a Szent István Bazilikát. Este 8-tól pedig az Eucharisztikus Kongresszusra készülve a gödöllői Szentháromság templomban lesz a már nálunk is többször megrendezett dicsőítő szentségimádás, melyen az Eucharisztiával való kapcsolatáról Tanczik Balázs atya tesz tanúságot. Mindenkit szeretettel várunk!
  5. Idén nyáron is szervezünk hittantábort az általános iskolásoknak. Ennek várható ideje és helye: július 2-5. között Kemencén, a Börzsönyben. Jelentkezési lapokat és előleget később kérünk, miután bejártuk a tábor helyszínét, meggyőződtünk arról, hogy megfelel a mi elvárásainknak.