1. Kedden este 8-tól 9-ig dicsőítő szentségimádást tartunk templomunkban, a missziók és környezetünk evangelizálásáért. Mindenkit szeretettel várunk, akik a nyári szünet alatt is szeretnének hálát adni a kapott kegyelmekért és együtt dicsőíteni Mennyei Atyánkat.
  2. Mivel hittantáborba megyünk a gyerekekkel, ezért kedden és szerdán szentmise helyett reggel 7-kor igeliturgia lesz templomunkban.
  3. Aki jónak látja, hogy közösségünk számára Közösségi Ház épüljön, attól július hónapban is azt kérem, hogy imáival, áldozatvállalásaival támogassa meg ezt az ügyet. A felajánlást vállalók iratkozzanak fel a kitett papírokon!
  4. Pénteken reggel gyóntatok, de a délutáni gyóntatás elmarad.
  5. Ma, vasárnap délután 5-től megtartjuk elsővasárnapi szentségimádási óránkat.