Szombaton (szept 29-én), Szent Mihály napján tartjuk plébániánk búcsúnapját. A nap 10 órakor a Mahunka szobor koszorúzásával indul. Az ünnepi szentmisé t délelőtt ½ 11-kor kezdjük, melyen Müller György atya mond ünnepi beszédet. A búcsú napja egész közösségünk ünnepe, ezért ezen a napon csak ez az ünnepi szentmise lesz az egyetlen, a szombati előesti mise, illetve az utána levő gyóntatás elmarad. Igyekezzünk részt venni közösen ezen a szép ünnepen!

A szentmise után 2 órától kezdődik a gulyásfőző verseny, melyhez előzetes jelentkezés szükséges. Idén is megrendezzük az „Albertfalva legfinomabb süteménye” versenyt. Aki indítást érez arra, hogy sütőtudományát megmutassa a közösségnek, az az elkészített süteményét délután 2-től leadhatja Vas Gabesznál. A nap folyamán pónilovaglás, népi játékok, körhinta, bábelőadás, a Weiner Leó Kat. Zeneiskola Fúvós Kamarazenekarának térzenéje, és a Babszem táncegyüttes előadása szórakoztatja majd a közönséget. Részletes program kezdési időpontokkal a hirdetőtábla plakátján olvasható.

Részletes program

Gulyásfőző verseny regisztráció