Alfa hírek

Az Alfa Hírek egy zárt levelezőlista, amire kizárólag az albertfalvi egyházközség tagjai iratkozhatnak fel.
A lista célja, hogy az albertfalvi hívek az őket közvetlenül érintő híreket, programokat megosszanak egymás között. A lista helyet ad olyan közérdekű írásoknak is, amelyek hitünk épülését szolgálhatják.

A lista szabályai:

• A lista elsősorban HÍR lista, csak olyan híreket, programokat küldj, amik az albertfalvi híveket közvetlenül érinthetik.
  • A lista az albertfalvi hívek lelki fejlődését is próbálja szolgálni. Ezért szívesen látunk erre vonatkozó írásokat és programokat.
  • Ne küldj lánclevelet a listára. A lánclevél az, amikor a levél végére azt írják: "Küldd tovább ezt a levelet minél több embernek".
  • A lista nem vita lista. Tehát, ha valamivel nem értesz egyet azt ne a listán akard megbeszélni. Fordulj az illetékeshez közvetlenül.
  • Ne üzenjünk másnak a listán keresztül, hanem írjunk privát email-t az érintettnek.
  • A politikai tartalmú írások nem ide valóak, még választások idején sem!

Ha a lista tagja szeretnél lenni, akkor töltsd ki a következő rövid űrlapot. Légy szíves írjál magadról egy néhány soros bemutatkozást, annak érdekében, hogy megállapíthassuk, hogy valóban az egyházközség tagja vagy.

Feliratkozás