1. Hétfőn, pünkösdhétfőn, a kelenvölgyi és albertfalvi plébániák közösségeinek közös napja lesz 9-től a délutáni órákig a kelenvölgyi templomkertben. 12 órakor ott a templomban szentmisét mondunk, ezért úgy Albertfalván, mind pedig Kelenvölgyben a megszokott hétfői szentmise elmarad. Mindenkit szeretettel várunk! A közösségi nap miatt a hétfői egész napos szentségimádás elmarad.
  2. Kedden délután 4-től a Szent Anna nyugdíjas klub, este ½ 8-tól pedig az Apaklub tartja összejövetelét a Közösségi Házban.
  3. Csütörtökön az esti szentmise után ismét Imaiskola alkalom lesz a Közösségi Házban.
  4. Pénteken a bérmálkozásra készülő fiatalok hittana lesz a Közösségi Házban.
  5. Szombaton délelőtt 10-től ministránsfoglalkozást tartunk a sekrestyében.
  6. Köszönjük az orgonagyűjtésre eddig összegyűlt nagylelkű adományaitokat! Sajnos még messze a cél, ezért kérjük, hogy akinek van rá lehetősége, támogassa az orgona megújulását átutalással a plébánia bankszámlájára, vagy készpénzzel a sekrestyében, vagy az irodában. Átutaláskor a közleménybe az ORGONA szót kérjük mindenképpen tüntessétek fel!