1. Elsővasárnap délután az 5 órai szentóra helyett délután 3 órakor, az isteni irgalmasság órájában imádkozunk a kitett Eucharisztia előtt hálát adva az Úr irgalmáért és könyörögve a világ békéjéért. Mindenkit szeretettel várunk!
  2. Hétfőn Urunk születésének hírüladása, Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepe lesz, este a bibliaóra elmarad, mivel képviselőtestületi ülést tartunk.
  3. Kedden délután 4-től a Szent Anna nyugdíjas klub, este ½ 8-tól pedig az Apaklub tartja következő találkozóját a Közösségi Házban.
  4. Csütörtökön az esti mise után ismét Imaiskola lesz a Közösségi Házban.
  5. Pénteken ½ 5-től a bérmálkozásra készülő fiatalok hittana lesz a Közösségi Házban, este 6-tól 7-ig pedig családos szentségimádást tartunk a templomban.
  6. Szombaton 9-től az elsőáldozásra készülő gyermekeink első gyónása lesz a templomban, 10-től pedig ministránsfoglalkozást tartunk a sekrestyében.
  7. Köszönjük minden kedves testvérünknek a szolgálatát, aki bármilyen módon hozzájárult a Nagyhét ill. a Szent Három Nap ünnepélyesebbé tételéhez!