1. Szeptember 7-éig a szentségimádás nyári menetrend szerint működik, vagyis kedden és csütörtökön ½ 8-tól este 6-ig betérhetünk az Oltáriszentség elé egy csendes szentségimádásra. Ezenfelül jelezzük, hogy hétfő, szerda, és pénteki napokon - jóllehet szentségkitétel nem lesz - templomunk kapuit reggel 6-tól délelőtt 9 óráig nyitva tartjuk, hogy aki szeretné a napját egy rövid kis adorációval kezdeni az Úr jelenlétében, az megtehesse.
  2. Kézműves vásárunkat jövő hét szombaton 9-17 óra között tartjuk a közösségi házban. A legkisebb adományt is hálásan köszönjük a táborozó családok nevében!
  3. Jövő vasárnap lesz a Péter-fillérek gyűjtése, vagyis országosan a Szentszék javára gyűjtünk, és perselyadományainkat az egyházmegye központjába továbbítjuk. Nagylelkűen adakozzunk!