1. Húsvéthétfőn délelőtt 10 órakor mondunk szentmisét. Ezen a napon nem tartunk szentségimádást. Húsvét keddjétől ismét a megszokott rendben folytatódik az egész napos szentségimádás.
  2. Kedd este ½ 8-tól Apaklub lesz a Közösségi Házban.
  3. Szerda délutántól ismét van irodai félfogadás.
  4. Csütörtök este 7-től a katekumeneket várjuk hittanra a plébánián.
  5. Péntek délután ½ 5-től a bérmálkozásra készülő fiatalok hittana lesz a plébánián, a templomban pedig 6-7-ig családos szentségimádást tartunk, melyre mindenkit szeretettel várunk!
  6. Szombaton délelőtt 9-től családi együttléttel egybekötött templomkert rendezést tartunk. A régi járda köveit felszedjük és a kertet rendbe tesszük. Kérjük a családokat kapával, csákánnyal és finom falatokkal felfegyverkezve jöjjenek! Kérjük, jelentkezzetek a sekrestyében!
  7. A súlyos áremelkedések a nyári táborok költségvetését is érintik. Sajnos a pályázati pénzek nem elégségesek. Éppen ezért kérjük, aki teheti, anyagi hozzájárulásával segítsen gondjaink enyhítésében. A hittan tábor céljára jövő vasárnap gyűjtünk a szentmisék után. A családos tábor céljára pedig május 7-én. Előre is köszönjük szépen adományaitokat!
  8. Megjelent egyházközségi újságunk húsvéti száma. Családonként vigyünk haza magunkkal egy-egy példánnyal!