1. Pénteken elsőpéntek lesz, ne feledkezzünk meg az engesztelésről!
  2. Szombaton az elsőszombati rózsafüzért ½ 6-tól együtt imádkozzuk a templomban.
  3. Az 5 napos Szentségimádás SZEPTEMBER 11-ÉN INDUL!
    Az Imaháló (otthoni és Lelkiőr szolgálatra jelentkezni bármikor lehet, a kihelyezett telefonszámon.
    Az IMAHÁLÓ egy otthon végzett 1 órás imaszolgálat, ami egységben működik a Lelkiőrséggel, csak otthonról. Így minden nap reggeltől - éjfélig imahordozás van Albertfalván.
    ADJ 1 ÓRÁT AZ ÚRNAK (!) Te is az életedből.
  4. Örömmel tudatjuk a kedves testvérekkel, hogy Somló István kispapunkat, aki ebben a tanévben a Főpásztor rendelkezésének értelmében nálunk töltött egy szemináriumi előkészítő évet, az idei tanévben felvették a szemináriumba első évesként. Hálát adunk Istvánért és az együtt eltöltött esztendőért, és az Úr áldását kérjük elkövetkezendő kispap éveire. Bizakodunk abban, hogy velünk, albertfalviakkal való jó kapcsolata nem szakad meg, és időnként újra látjuk majd közösségünkben, amikor a szemináriumból való eltávozás ezt megengedi. Hazavárjuk, minthogy az együtt töltött idő alatt egy kicsit ő is albertfalvivá lett!
  5. Jövő hét vasárnap (szeptember 3-án) a 10-es mise keretén belül megáldjuk az iskolatáskákat.