1. Idén is lesz Csillagtábor az animátorok szervezésében augusztus 21-25. között. Idén is szükséges lesz a tábor előtti regisztráció. Jelentkezni július 10., hétfő reggel 8-tól lehet a plébánia honlapján, illetve a levelezőlistán megadott linken. A regisztráció a 120 fős létszám betöltéséig lehetséges. A létszám betöltése utáni jelentkezők várólistára kerülnek majd. Várunk szeretettel minden legalább 7 éves gyermeket!
  2. Csütörtökön az esti szentmise helyett igeliturgia lesz templomunkban.
  3. Az iroda jövő héttől két héten át zárva tart. Irodai ügyeletet jövő héten hétfőn tartunk 9-10 között, illetve szerdán 16-17 között.
  4. A Don Bosco Katolikus Iskola és Óvoda keres 2 fő konyhai dolgozót az új óvodába és az iskolába.
  5. Horváth Imre, a Székesfehérvári Bazilika nyugalmazott plébánosa, aki 1960 és 1964 között Albertfalván szolgált káplánként, július 16-án 10 óra 30 perckor a Székesfehérvári Bazilikában mondja hálaadó szentmiséjét (vasmisét) pappászentelésének 65. évfordulójára. Imádkozzunk Imre atyáért, és adjunk hálát az Úrnak sok éves papi szolgálatáért!