1. Ma gyűjtjük a Péter-filléreket a Szentszék javára, perselyadományainkat az egyházmegye központjába továbbítjuk, nagylelkűen adakozzunk! Mai elsővasárnapi szentségimádási óránkat délután 5 órakor tartjuk templomunkban.
  2. Hétfőn este ½ 7-től a Szent Mónika közösség tartja összejövetelét a Közösségi Házban.
  3. Kedden este 7 órától dicsőítéssel egybekötött szentségimádást tartunk a templomban.
  4. Pénteken elsőpéntek, ne feledkezzünk meg az engesztelésről!
  5. Idén is tartunk Csillagtábort az animátorok szervezésében augusztus 21-25. között. A részvételhez szükséges lesz a tábor előtti regisztráció. Jelentkezni július 10. (hétfő) reggel 8-tól lehet a plébánia honlapján, illetve a levelezőlistán megadott linken. A regisztráció a 120 fős létszám betöltéséig lehetséges. A létszám betöltése utáni jelentkezők várólistára kerülnek majd. Várunk szeretettel minden legalább 7 éves gyermeket!
  6. Köszönjük azoknak kedves testvéreknek segítő munkáját, akik a lomtalanításkor rész vettek a kipakolásnál!
  7. Örömmel tudatjuk a kedves testvérekkel, hogy új segédpüspököt nevezett ki Ferenc pápa Fábri Kornél atya személyében Főegyházmegyénk javára. A püspök atya szentelése szeptember 2-án délelőtt 10 órakor a Szent István Bazilikában lesz. Imáinkkal kísérjük új segédpüspökünk életét és szolgálatát!