1. Hétfőn, Karácsony másnapján Szent István diákonus és vértanú ünnepén reggel 10‑kor mondunk szentmisét.
  2. Keddtől visszaáll a megszokott hétköznapi miserend, vagyis reggel 7-kor lesz szentmise.
  3. Csütörtökön az esti 6-os szentmise helyett igeliturgia lesz templomunkban.
  4. Pénteken, Szent Család ünnepén reggel 7-kor mondunk ünnepi szentmisét.
  5. Szombaton, szilveszter estéjén az évvégi hálaadó szentmise este 6 órakor kezdődik. Ez a szentmise már a másnapi Istenanyaság ünnepének előesti szentmiséje lesz. Január 1‑én, vasárnap, Szűz Mária Isten anyja főünnepén, mely parancsolt ünnep, délelőtt 10-kor és este 6-kor mondunk szentmisét, a reggeli ½ 8-as elmarad!
  6. Megjelent plébániai újságunk, az Egyházközségi Levél karácsonyi száma, mely a kijáratnál levő kis asztalon van. Családonként vigyünk haza belőle egy-egy példányt!
  7. Hirdetjük, hogy az ünnepek alatt, december26‑30 között nem lesz egész napos szentségimádás. Legközelebb 2023. január 2-án (hétfőn) indul újra.
  8. Köszönjük a lelkes segítőknek a templomi fenyőállítás munkáját! Egyúttal köszönetet mondunk mindazoknak, akik szolgálatukkal, anyagi hozzájárulásukkal segítettek abban, hogy Karácsony ünnepét méltó módon, valamint feldíszített és rendbe hozott templomban ülhetjük meg!
  9. Az iroda a két ünnep között zárva lesz, legközelebb január 2-án lesz nyitva.