1. Húsvéthétfőn csak délelőtt 10 órakor lesz szentmise, és aznap nem lesz szentségimádás!
  2. Kedden este 6-tól Alfa Forrás közösségi alkalom lesz a Közösségi Házban.
  3. Csütörtökön este ½ 8-tól a Karizmatikus közösség mindenki számára nyitott, imaszolgálattal egybekötött összejövetelt tart a Közösségi Házban. Mindenkit szeretettel várunk!
  4. Pénteken a bérmálkozásra készülők hittana elmarad, helyette egy hét múlva pénteken tartjuk meg.
  5. Péntekenként, így már most is a reggeli szentmise ismét reggel 7-kor kezdődik.
  6. Megjelent egyházközségi újságunk húsvéti száma. Vigyünk haza belőle családonként egy-egy példánnyal!
  7. Két hét múlva szombaton az esti 6-os szentmisében és azt követően megújulási imaestet tartunk templomunkban. Minden megújulni vágyót szeretettel hívunk és várunk!