1. Hétfőn este 7-től ismét felnőtt hittan lesz a Közösségi Házban.
  2. Kedden este 8-tól Apaklub lesz a Közösségi Házban.
  3. Szerdán este 7-től a katekumeneket várjuk hittanra a Közösségi Házban.
  4. Pénteken délután ¼ 5-től a bérmálkozásra készülő fiatalokat várjuk hittanra a Kelenvölgyi Plébánián.
  5. Péntek este 6-7-ig pedig családos szentségimádást tartunk a templomban.
  6. Szombaton délelőtt 10-től ministránsfoglalkozás lesz a Közösségi Házban.
  7. Május 27-én, pénteken este ½ 7-től lelkiőr találkozót tartunk a templomban, tanítással, tanúságtétellel és szentségimádással. A végén átvonulunk a Közösségi Házba egy szeretet agapéra és kötetlen beszélgetésre. Agapé "batyuból" lesz. Minden lelkiőr szolgálót és érdeklődőt szeretettel várunk erre a közös együttlétre!
  8. Május 19-én, csütörtökön jótékonysági hangversenyt tartunk a Közösségi Házban 18:45-től. A hangversenyen közreműködnek: templomunk kórusa, az Énekes Iskola Albertfalvi Tagozata, valamint a Weiner Leó Katolikus Zeneiskola és Zeneművészeti Szakgimnázium növendékei. A hangversenyen befolyt adományt a plébánia nyári táboraira fordítjuk.
  9. A máj. 28-i péliföldszentkereszti kirándulásra akkor szervezünk buszt, illetve akkor megyünk el, amennyiben lesz elegendő jelentkező. A buszra való jelentkezés határideje jövő vasárnap este. Kérjük, hogy az is adja le a jelentkezését jövő vasárnap estig, aki kocsival jön!