1. Vasárnap délután 5 órakor tartjuk a templomban elsővasárnapi szentségimádási óránkat.
 2. Hétfőn ½ 7-től a Szent Mónika közösség tartja találkozóját a Közösségi Házban.
 3. Kedden este 7:00 órától dicsőítéssel egybekötött szentségimádást tartunk a templomban.
 4. A jövő héten, még csak hétfőn és csütörtökön lesz egész napos szentségimádás, de már az új beosztás szerint. Sokan lemondták a lelkiőrséget, ezért új lelkiőröket keresünk. Kellő számú jelentkező esetén, rá következő héten ismét beindulhatna a hétfőtől – péntekig tartó egésznapos szentségimádás. Adjatok heti egy órát az Úr Jézusnak! Jelentkezni Riszterer Zsuzsinál lehet (Tel: 06-30/235-7732).
 5. Pénteken este 6-7-ig családos szentségimádást tartunk a templomban.
 6. Szombaton, szeptember 10-én az animátorok egy játékokkal egybekötött rövid kirándulást szerveznek, melyre szeretettel hívnak minden gyermeket. Találkozó reggel 9-kor a templomnál, visszaérkezés délután 1-re, szintén a templomhoz. Rossz idő esetén a Közösségi Házban lesz program 12-ig.
 7. Jövő héttől kezdődően az iroda szerdánként lesz délután nyitva, csütörtökönként a többi naphoz hasonlóan csak délelőtt lesz ügyfélfogadás.
 8. Hittanok a plébánián a különböző korosztályok számára a 2022/2023-es tanévben:
  Ovis hittan szerda 17:00-17:30 a felső hittanteremben Szlanka Erzsébet(szept. 14-től indul)
  Elsőáldozásra készülők csütörtök 16:30-17:30 a Közösségi Házban Henrik atya (szept. 15-én indul)
  Bérmálkozásra készülő gimnazisták (14 éves kortól) minden hónap 2. és 4. péntekén 16.30-től 18.00-ig a Közösségi Házban Henrik atya (szept. 30-án az 1. alkalom)
  Középiskolások (14-18 évesek) Zoli atyával a Közösségi Házban (szerdánként), első alkalom: szept 21.)
  Felnőtt ifi csoport (25 év felett) kedd 19:00-20:30 a Közösségi Házban Zoli atya (szept. 20-tól)
  Felnőtt hittan 2 hetente minden 2. és 4. hétfőn a Közösségi Házban 19:00-tól Henrik atya (okt. 10-től)
  Házaspárok hittana minden 1. péntek 20:30-22:00 a Közösségi Házban Henrik atya (okt. 7-től)
  Katekumenek hittana 19:00-tól minden 1. és 3. hét csütörtökön a Közösségi Házban Henrik atya és néhány segítő testvér vezetésével (szept.15-től)
  Általános iskolás fiúk ministráns foglalkozása minden 1. és 3. szombaton 10-11:30-ig a Közösségi Házban Henrik atya vezetésével
  Általános iskolások Oratóriuma minden páros héten szombat délelőtt 9:30-12:00-ig az animátorok vezetésével a Közösségi Házban (szept 10-től)
  A hittanok mellett Apaklubot tartunk havi rendszerességgel kedden este 8 órától a Közösségi Házban, ahová azokat szentségi életet élő férjeket, illetve apákat hívjuk szeretettel, akik szívesen lennének tagjai e csoportnak (szept. 13. első alkalom)
  Alfa Forrás közösségi alkalmat is tartunk havonta egy keddi estén 6-tól a Közösségi Házban, ahová azokat hívjuk, akik személyes találkozásra, beszélgetésre vágynak (első alkalom: szept.20).
 9. Az Új Szív és az Új Jeruzsálem közösség szervezésében Szentlélek Szemináriumot indítunk szeptember 29-től. A “Szentlélek szeminárium” tulajdonképpen egy intenzív lelkigyakorlat azok számára, akik meg szeretnének újulni vagy erősödni hitükben, s vágynak a Szentlélek működésére életükben. Az alkalmak csütörtökönként a Fehérvári úti Missziós Központban, este fél 7-től 9 óráig lesznek. Részletes információk a plakáton találhatók.
 10. A Budapesti Katolikus Kórházlelkészség újra önkéntes beteglátogatók jelentkezését várja. A soron következő képzés október 1-jén indul. A képzésre jelentkezni a Kórházlelkészség (06-1) 224-86-40-es telefonszámán lehet hétköznap 8-16 óra között szeptember folyamán.
 11. A lengyelországi zarándokútra jelentkezetteket arra kérjük, hogy egy héten belül fizessék be második részletként a 40.000 Ft-ot az irodában. Egyben arra is kérjük őket, hogy adják le a következő adatokat: teljes név, születési dátum, lakcím, személyi igazolvány szám, telefonszám, esetleg email cím. Kérjük, hogy akinek nincs európai biztosítása, az csináltasson egyet valamelyik kormányablaknál. Az ingyenes kártya neve: Európai Egészségbiztosítási Kártya. Egyúttal jelezzük, hogy a zarándokút részleteit szeptember 12-én, 19 órakor beszéljük meg a Közösségi Házban.