1. Henrik atya tartós betegsége miatt most egy ideig, amíg egy következő vasárnapi hirdetésben újabb változást nem mondunk, megváltozik a hétköznapi és vasárnapi miserend. A héten hétfőn, szerdán, pénteken és szombaton a megszokott időben szentmisét mondunk. Kedden és csütörtökön a szentmise idejében a szentmise helyett igeliturgiát tartunk templomunkban. A vasárnap esti 6-os szentmise mostantól egy ideig 1 órával később, este 7-kor kezdődik. Tájékoztatásul jelezzük, hogy amikor nálunk igeliturgia van, a kelenvölgyi templomban (kedden este 6-kor és csütörtökön reggel 7.15-kor) szentmisét mondunk. Amikor igeliturgia van a mise helyett, azon a napon Henrik atya elmondja a plébánián magánmisében az aznapra kért miseszándékot.
  2. Pénteken van Antal atya halálának évfordulója. A reggel 7 órakor tartott szentmisében emlékezünk meg róla. Köszönetet mondunk köztünk megélt lelkipásztori életéért és közösen imádkozunk örök boldogságáért. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!