1. Július 11-22 között az iroda szabadság miatt zárva. A halaszthatatlan ügyek miatt természetesen tartunk ügyeleti nyitvatartási időt: hétfőn, illetve pénteken 9-11 között.
  2. Csütörtökön az esti mise elmarad. Aki misére szeretne menni ezen a napon, az a kelenvölgyi templomban reggel 7.15-kor részt vehet szentmisén.
  3. Idén is lesz Csillagtábor az animátorok szervezésében augusztus 22. és 26. között. Szükséges lesz a tábor előtti regisztráció. Jelentkezni július 11. (hétfő) reggel 8-tól lehet a plébánia honlapján, illetve a levelezőlistán megadott linken. A regisztráció a 120 fős létszám betöltéséig lehetséges. A létszám betöltése utáni jelentkezők várólistára kerülnek. Várunk szeretettel minden iskolás gyermeket!