Húsvétvasárnaptól vasárnaponként rendkívüli áldoztatást tartunk a templomok előtt reggel ½9- ½ 10-ig és
½ 12- ½ 1-ig Albertfalván
, valamint 11-12-ig Kelenvölgyben a következő feltételekkel szentáldozáshoz járulhat az a katolikus hívő aki:
- már volt elsőáldozó
- rendszeresen szokott vasárnaponként áldozni és a kegyelem állapotában van (vagyis nincs halálos bűne)
- útközben felindította a bűnbánatot lelkében és elimádkozta a Miatyánkot, valamint az áldozás előtti fohászt: „Uram, nem vagyok méltó, hogy hajlékomba jöjj…”
- közvetlenül az áldozás előtt lefertőtlenítette a kezeit
A szentáldozás után egy rövid csendben a kertben imádkozzunk, majd a csoportosulást kerülve menjünk haza!

Húsvéthétfőn reggel 1/2 8-tól nyitjuk a templomot és reggel 10-órától lesz a szentmiseközvetítés Albertfalváról. A templomot a szentmise után kinyitjuk és este 1/2 6-ig jöhetünk imádkozni. A hét többi napjain ismét este 6 órától lesznek a zárt ajtó mögötti szentmisék, és a templom nyitvatartási rendje is a megszokott, ünnep előtti időszak szerinti lesz.

Megjelent plébániai újságunk húsvéti száma. A templomlátogatás alkalmával a hátsó kis asztalról családonként vigyünk magunkkal egyet.