Tekintettel az óvatos állami enyhítésekre, Bíboros főpásztorunk úgy rendelkezett, hogy az Esztergom-Budapesti Főegyházmegyében április 17-től, azaz jövő hét szombattól ismét a nép részvételével végezhetjük a szentmiséket. azonban továbbra is kötelező a maszk viselése, a kézbe áldozás, a kézfertőtlenítő használata, illetve a távolságtartás. A vasárnapi szentmisén való részvétel kötelezettsége alóli felmentés további intézkedésig érvényben marad. Ezért jövő hét szombat estétől ismét a megszokott miserend szerint misézünk mindkét helyen. Emellett továbbra is közvetítjük úgy a hétköznapi miséket, mind pedig egy vasárnapi előesti szentmisét a Facebook-on, a honlapon, és a YouTube csatornán.

Hirdetjük továbbá, hogy áprilisban nem lesz még "szervezett formában" lelkiőrség, azaz nem helyezzük ki az Oltáriszentséget. Ennek ellenére továbbra is nyitva lesz egész nap a templom! Aki teheti, kérjük, tartsa meg vállalt imaóráját és hordozza benne az atyákat, testvéreket, szolgálatokat, környezetét!

Kedden este 8 órától online Apaklubot tartunk.
Szerdán este 7-től a katekumenek hittana lesz online módon.
Szombaton délelőtt 10-től a ministráns fiúk online foglalkozását tartjuk meg.