1. Hétfőn a felnőtt hittan elmarad.

2. Kedden Apaklub lesz a Közösségi Ház nagy hittantermében.

3. Szerdán este 7-től a katekumeneket várjuk hittanra a Közösségi Ház nagy hittantermében.

4. Csütörtökön az őszi szünet miatt az elsőáldozók és a főiskolások hittana elmarad.

5. A hétköznapi szentségimádásnál a szerda 10 órától vállalt 1 órás lelkiőrség megüresedett. Ezen felül 2 hetenként szintén szerdán 12 órától ez a szolgálat is lelkiőr nélkül maradt. Kérjük, hogy aki tudná vállalni egyik vagy másik, esetleg mindkét időpontot, az jelentkezzen a szervezőnél!

6. Az iroda hétfőtől szerdáig őszi szünet miatt zárva van.

7. HOLYWIN elnevezéssel 12 órás dicsőítés lesz jövő vasárnap déltől éjfélig az Albertfalvi templomban. Mindenszentek előestéjét, azaz okt. 31-ét beárnyékozza a Halloween, amihez számos destruktív szokás kötődik. Mi ezen az estén is Jézust akarjuk ünnepelni, együtt a szentekkel. Bármelyik órában lehet csatlakozni. Ehhez a lelki eseményhez csatlakozik egy missziós menet is, mely a Szent Gellért templomból 16 órakor egy közös imával indul, majd 17 óra után érkezik templomunkba, ahol szentségimádást tartunk, majd este 6-kor szentmise lesz. Az útvonal érint több nagyobb csomópontot. Alatta végig dicsőítő énekek, imák hangzanak el, közbenjárva népünkért, ifjúságunkért. Szeretettel hívunk mindenkit, és arra biztatunk, hogy lehetőleg hozzanak mécsest magukkal! Részletekért érdeklődni Riszterer Zsuzsinál lehet.