1. Hétfőn este 7-től felnőtt hittant tartunk a plébánián.
  2. Kedden este 8-tól Apaklub lesz az alsó hittanteremben.
  3. Szerdán este 7-től a katekumeneket várjuk hittanra a plébánián.
  4. Pénteken este 8-tól az ifjúság tart dicsőítő szentségimádást templomunkban, melyre mindenkit szeretettel várunk!
  5. Szombaton délelőtt 10-től 1/2 12-ig ministránsfoglalkozást tartunk a sekrestyében.
  6. A Budapesti Katolikus Kórházlelkészség önkéntes beteglátogatók jelentkezését várja a Főegyházmegye területén lévő budapesti, esztergomi, visegrádi és pomázi kórházakba. A soron következő képzés 2020. február 15-én indul. A képzésre jelentkezni a Kórházlelkészség (06-1) 224-86-40-es telefonszámán lehet hétköznap 8-16 óra között február 7-ig.
  7. Már előre hirdetjük, hogy plébániai farsangunkat idén február 15-én, szombaton tartjuk a Don Bosco iskolában. A délutáni gyermekfarsang témája: Jézus példabeszédeiben szereplő személyek, állatok, illetve tárgyak. Részleteket később fogunk közölni.