1. Ma országszerte az elmaradt Péter-fillér gyűjtést tartjuk meg, adományainkat az egyházmegye központjába továbbítjuk. Nagylelkűen adakozzunk!
  2. Hétfőn este 1/2 7-től a Szent Mónika kör tartja összejövetelét az alsó hittanteremben, 1/2 8-tól pedig képviselő testületi ülést tartunk a plébánián.
  3. Kedden este 8-tól 9-ig mindenki számára nyitott, dicsőítő szentségimádást tartunk templomunkban a missziók és környezetünk evangelizálásáért, továbbá az eucharisztikus kongresszusért. Mindenkit szeretettel várunk!
  4. Pénteken este 6-7 ig családos szentségimádás lesz a templomban, mindenkit szeretettel várunk!
  5. Idén is elindul a templomi ovis hittan, de egyenlőre online formában, így csökkentve a gyermekek megfertőződésének esélyét. Kérjük az érdeklődőket, hogy jelentkezésüket a sekrestyében adják le a gyermek nevének, valamint az egyik szülő nevének, telefonszámának és email címének megadásával. Heti egy alkalommal Szlanka Erzsébet hitoktató játékos hittanos feladatokat, meséket, énekeket küld majd a családoknak, így otthon is megteremthető az ovis hittan élménye.