1. A héten az iroda csak kedden 9-12 között lesz nyitva, a csütörtöki ügyelet is elmarad. Megértéseteket köszönjük!
  2. Kedden este 7-8-ig a családos szentségimádást tartunk a templomban. Mindenkit szeretettel várunk!
  3. Szeptembertől szeretnék az 5 napos Szentségimádást az előző évekhez hasonlóan beindítani - folytatni. (H-Cs 7:30 - 20:00 pénteken 7:30 - 22:00) Ez idő alatt folyamatos lelkiőr szolgálat van. Ebbe a szolgálatba, nagy szeretettel hívjuk a testvéreket. Szükségünk van imaszolgálókra, mert a jelenlévő csapatból néhányan lebetegedtek vagy munkába álltak újra, így az eddig vitt imaórájuk ideje most felszabadult. Érdeklődni, ill. jelentkezni Riszterer Zsuzsinál lehet személyesen, vagy emailen (zsriszterer(at)gmail.com), vagy telefonon (06-30/235-7732). Konkrétabban a bejárati ajtónál olvasható.
  4. Szombaton Nagyboldogasszony ünnepe lesz, mely parancsolt ünnep, szentmisén való részvételünk kötelező. Ezen a napon reggel 8-kor és este 6-kor mondunk templomunkban szentmisét. Aki pénteken este az ünnep előesti szentmiséjén kíván részt venni, az a kelenvölgyi templomban este 6-kor megteheti. A liturgikus előírás szerint az esti 6-os szentmise nem a vasárnapi vigília mise lesz, hanem a Nagyboldogasszonyról mondott.