1. Szerdán az esti 6-os szentmisében halálának évfordulóján engesztelő szentmisét mutatunk be Antal atyáért és hálát adunk egyházközségünkben végzett odaadó papi szolgálatáért. Mindenkit szeretettel várunk!
  2. Csütörtökön az esti 6 óra helyett reggel 7-kor lesz a szentmise.
  3. Elsőszombat lesz a héten, ezért szombaton reggel 7-kor is lesz szentmise, az esti mise előtt 1/2 6-tól pedig együtt imádkozzuk a rózsafüzért. Jövő vasárnap az elsővasárnapi szentségimádást délután 5 órakor tartjuk templomunkban.
  4. Augusztus első két hetében az iroda csak kedden 9-12 között, és csütörtökön 16-19 között lesz nyitva.
  5. Ősztől újra indul a katekumenátus 2 éves képzése. Azokat a felnőtteket várjuk szeretettel, akik felnőttként szeretnének valamelyik szentségben részesülni, vagy vágynak arra, hogy hitüket alapszinten elmélyítsék. A páratlan hét szerda esti alkalmaira várjuk ezen felnőttek jelentkezését!
  6. Aki jónak látja, hogy egyházközségünk számára Közösségi Ház épüljön, attól augusztus hónapban is azt kérem, hogy imáival és áldozatvállalásaival támogassa meg ezt az ügyet. A felajánlást vállalók a hátsó kis asztalon kitett papírokon iratkozhatnak fel.