1. Ősztől újra indul a katekumenátus 2 éves képzése. Azokat a felnőtteket várjuk szeretettel, akik felnőttként szeretnének valamelyik szentségben részesülni, vagy vágynak arra, hogy hitüket alapszinten elmélyítsék. A páratlan hét szerda esti alkalmaira várjuk ezen felnőttek jelentkezését! Kérem, kísérjük el azokat az ismerőseinket, akik nyitottak arra, hogy hitünket mélyebben megismerve megkeresztelkedjenek, megbérmálkozzanak, vagy elsőáldozáshoz járuljanak, de egyedül nem elég bátrak ahhoz, hogy maguktól jelentkezzenek!
  2. Örömmel hirdetjük, hogy az idei Csillagtáborra a jelentkezést lezártuk, mivel a 90 fős keretlétszám és a 30 fős várólista is betelt már az első napon. Reméljük, jövőre lehetőségünk lesz még több gyermeket fogadni. Az évközi alkalmaikra szeretettel várnak az animátorok továbbra is minden gyermeket!
  3. Kedden és csütörtökön reggel 1/2 8-tól este 8-ig egész napos szentségimádás van templomunkban! Vár Benneteket Jézus!