1. Kedden este 7 órától családos, dicsőítő szentségimádást tartunk a templomban. Mindenkit szeretettel várunk!
  2. Hála az Úrnak és köszönet a főszervezőnek, illetve a szolgálatot vállalóknak, e héttől kezdődően a már működő keddi alkalom mellett csütörtökön is lesz reggel 1/2 8-tól este 8-ig egész napos szentségimádás! Vár Benneteket Jézus, hogy elidőzhessetek az Ő nyugalmában, beszédes csendjében!
  3. Ahogy korábban hirdettük, idén is lesz Csillagtábor az animátorok szervezésében augusztus 24. és 28. között. Az előző évekhez hasonlóan szükséges lesz a tábor előtti regisztráció. Jelentkezni július 13. (hétfő) reggel 8-tól lehet a plébánia honlapján, illetve a levelezőlistán megadott linken. A regisztráció a 90 fős létszám betöltéséig lehetséges. A létszám betöltése utáni jelentkezők várólistára kerülnek majd. Várunk szeretettel minden gyermeket!
  4. A Budapesti Katolikus Egyetemi Lelkészség több, mint egy évtizede szervez keresztény gólyatábort mindazoknak, akik ősztől kezdik meg felsőfokú tanulmányaikat. Hirdetőtáblán van a plakát a részletekkel.