1. Szerdán este 7-től a katekumeneket várjuk hittanra az alsó hittanteremben.
  2. Pénteken délután ½ 6-tól a bérmálkozásra készülő fiatalok hittana lesz a plébánián.
  3. Szombaton egész napos egyházközségi kirándulásra megyünk. Gyülekezés 8-tól a templom előtt, indulás a buszokkal ½ 9-kor. Akik autóval jönnek, 10-re érkezzenek Péliföldszentkeresztre. Ott ½ 11-kor szentmise, majd bográcsos ebéd, közös beszélgetés, szentségimádás, és játék vár minket. ½ 6 körül indulunk vissza, este 7-ig megérkezünk. Ezért a szombat előesti 6-os szentmise elmarad ! A szombati ministránsgyűlés elmarad.
  4. Vasárnap bérmálás lesz templomunkban, ezért a vasárnapi miserend megváltozik. Reggel ½ 8-as mise után 10 helyett 9-kor tartunk szentmisét, majd 11-kor kezdődik a bérmálási szentmise, melyet Mohos Gábor püspök atya celebrál. Az esti szentmise a szokott időben 6-kor kezdődik.
  5. Az elsőáldozási képek felkerültek a honlapra, a sekrestyében megrendelhetők.
  6. Május a Szűzanya hónapja, ezért közvetlenül minden reggeli szentmise után, illetve minden esti szentmise előtt ¼ órával együtt elimádkozzuk a loretói litániát.
  7. Örömmel közöljük, hogy Zoli atyát Bíboros főpásztorunk jún. 15-én, ½ 11-kor az Esztergomi Bazilikában pappá szenteli. Erre a nagy ünnepre közösen megyünk el. A papszentelésre buszt rendelünk, melyre személyenként 1200 Ft-ot kérünk a résztvevőktől a sekrestyében befizetni. Este 6-kor pedig Zoli atya nálunk mutatja be első miséjét, mely után egy kis agapéra várunk mindenkit szeretettel!
  8. Az AKTK idén is megszervezi jún. 11-18. között a kárpátaljai gyerekek számára a honismereti tábort. Az aktivisták nagyon kérik a családok segítségét, mivel még 6 gyerek befogadásra vár. A szervezők gondoskodnak a gyermekekről a nap folyamán, a családoktól csak elszállásolást, reggelit-vacsorát és szerető figyelmet várnak. A gyerekek befogadására vállalkozó szülők számára részletes tájékoztatót tartanak jún. 6-án ½ 6-kor a Don Bosco Iskolában. (Bővebb tájékoztatás: Kellner Dénesné Erna, 208-0180)
  9. Az AKTK ismét előadásra invitál mindnyájunkat máj. 28-án este 6 órára a Don Bosco Iskolába, melyet Gróf-Spanyol Zoltán tart „A víz égetésének története” címmel. Mindenkit szeretettel várnak!