1. Kedden és szerdán az iroda zárva tart, kérjük megértéseteket!
  2. Hétfőtől péntekig nem lesz templomunkban szentmise, helyette minden nap reggel 7-től igeliturgiát tartunk.
  3. Vasárnap délelőtt 10 órakor tartjuk tanuló ifjúságunkkal együtt Szentlélek-hívó tanévkezdő szentmisénket, a Veni Sancte -t. Meghívom plébániánkhoz tartozó pedagógusainkat és hitoktatóinkat, hogy jöjjenek el erre a szentmisére, hogy tanév elején külön áldásban részesíthessük őket! Egyben azt kérem az általános iskolásoktól, hogy hozzák el iskolatáskáikat a szentmisére, mivel szeretnénk megáldani őket és felszerelésüket! Hadd legyen a tanulás és annak szimbóluma, a táska édes iga és ne kényszerű kolonc az életükben!
  4. A Nyugdíjas Klub szept. 7-i autóbuszos kirándulására még lehet jelentkezni. Részletek a hirdetőtáblán találhatók.
  5. A héten utoljára tartjuk a szentségimádást a nyári menetrend szerint, vagyis hétfőn-szerdán-pénteken reggel ½ 8-tól este 8-ig jöhetünk együtt lenni a szentségi Jézussal.