1. Hétfőn este 7-től ismét felnőtt hittant tartunk a plébánián.
  2. Szerdán este 7-től a katekumenek hittana lesz a plébánián, előtte szeretettel várjuk őket a 6 órakor kezdődő szentmisére is.
  3. Csütörtökön az elsőáldozók hittana elmarad.
  4. Pénteken elsőpéntek lesz, nem feledkezzünk meg az engesztelésről! Este ½ 9-től a házaspárokat várom szeretettel hittanra a plébánián.
  5. Szombaton elsőszombat révén reggel 7-kor is lesz szentmise, melyen Urunk bemutatására emlékezünk, Gyertyaszentelő Boldogasszonyt ünnepeljük. A szentmisére hozott gyertyákat megszenteljük. Délelőtt 10-től ministráns foglalkozás lesz a sekrestyében. Az elsőszombati rózsafüzért este ½ 6-tól imádkozzuk a templomban. A szombat esti gyóntatás elmarad.
  6. Jövő vasárnap lenne Szent Balázs püspök ünnepe, melynek ünneplése idén a vasárnap miatt elmarad. Azonban Balázs-áldásban részesítjük a vasárnapi szentmisék után mindazokat, akik ezt a szentelményt kérik. A jövő heti elsővasárnapi szentóra délután 5 órakor kezdődik.