1. Május a Szűzanya hónapja. Ezért minden hétfőn, kedden, és pénteken a reggeli szentmisék után, illetve szerdán, csütörtökön az esti szentmisék előtt ¼ órával együtt elimádkozzuk a loretói litániá
  2. Ma elsővasárnap révén 5 órától szentségimádást tartunk templomunkban.
  3. Hétfőn este ½ 7-től a Szt. Mónika kör tartja összejövetelét az alsó hittanteremben, ½ 8-tól pedig a Képviselőtestület tartja havi ülését a plébánián.
  4. Kedden este ½ 8-tól az Apaklub tagjait várjuk a plébániára.
  5. Szerdán este 7-től a katekumenek hittanja lesz a plébánián.
  6. Pénteken délután ½ 6-tól a frissen megbérmálkozott és bérmálkozásra készülő fiatalok hittanja lesz a plébánián. Este 6-7-ig pedig családos szentségimádásra hívunk mindenkit a templomba.
  7. Szombaton délelőtt 10-11-ig az általános iskolás korú fiúk ministránsfoglalkozása lesz a sekrestyében.
  8. A júnus 2-án, rendezendő egész napos buszos egyházközségi kirándulásra várjuk a jelentkezéseket a részvételi díj befizetésével!
  9. A június 9-én, szombaton délelőtt ½ 11-kor tartandó papszentelésre várjuk a buszos úton részt venni szándékozók jelentkezését 2000 Ft előleg befizetésével a sekrestyében!