1. Ma missziós vasárnap van. Perselyadományainkat az egyházmegye központjába továbbítjuk és felajánlásunkkal a missziók ügyét segítjük. Nagylelkűen adakozzunk!
  2. Október a Szűzanya hónapja , ezért minden esti szentmise előtt ½ órával együtt imádkozzuk a rózsafüzért.
  3. Hétfőn a felnőtt hittan elmarad.
  4. Szerdán a katekumenek hittanja lesz este 7-től a plébánián.
  5. Pénteken ½ 6-tól a bérmálkozásra készülő középiskolásokat várom hittanra a plébánián.
  6. November 3-án, szombaton az esti 6-os szentmisével kezdődően és azt követően este 8-ig a lelkiőröket hívjuk találkozóra a templomba. Az este során többek között meghallgatjuk egy két testvér szolgálat által megélt tanúságtételét is. Aki szívesen megosztaná ilyen jellegű élményét a közösséggel, kérjük jelezze azt Riszterer Zsuzsinak!