1. Szerdán délután 5-től ½ 6-ig ovis hittan t tartunk a felső hittanteremben.
  2. Pénteken este 8-tól a fiatalok tartanak dicsőítő szentségimádás t, a templomban, melyre mindekit szeretettel várunk!
  3. Szombaton az animátorok közös játékos kirándulásra hívnak minden gyermeket. Találkozás reggel 9-kor a templom előtt, visszaérkezés 13 órakor várható szintén a templom elé. A szombati esti 6-os szentmisén és azt követően pedig megújulási imaest et tartunk templomunkban, melyre minden megújulni vágyót szeretettel hívunk és várunk!
  4. Az AKTK okt. 6-án egy napos kirándulást szervez busszal Hajósra. A programban egy városi séta, múzeum látogatás, a kegytemplom megtekintése, illetve egy keresztút szerepel, melyet egy ebéd követ majd. Délután a pincefaluban megtekinthető a faluház és borkóstolásra, illetve vásárlásra is lesz lehetőség. A részvételi díj kb. 6200 Ft. Jelentkezni Baky Juditnál lehet.