1. Holnap lesz Antal atya halálának évfordulója, az esti 6 órai szentmisét érte ajánljuk fel. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk, hogy papi szolgálatáért hálát adva érte imádkozzunk!

2. Csütörtökön este 6 helyett reggel 7-kor lesz a szentmise.

3. Pénteken elsőpéntek lesz, ne feledkezzünk meg az engesztelésről! Reggel 7-kor szentmise helyett igeliturgia lesz. E napon a gyóntatás elmarad.

4. Szombaton reggel 7-kor a szentmise elmarad. Elsőszombat révén az esti szentmise előtt ½ 7-től együtt imádkozzuk a rózsafüzért.

5. Vasárnap az elsővasárnapi szentségimádás délután 5 órakor kezdődik.

6. Az AKTK Döngicsélő Nyugdíjas Klubja egy napos kirándulást szervez szeptember 1-én Siófokra és Andocsra. Részvételi díj 5300 Ft. További tudnivalók a templomajtóra kitett plakáton olvashatók.

7. Örömmel hirdetjük, hogy idén is lesz Csillagtábor augusztus 27-től 31-ig. A korábbi évekhez hasonlóan szükséges lesz a napközis tábor előtti regisztráció! Regisztrálni augusztus 15-ig lehet a plébánia honlapján keresztül, illetve a 80 fős létszám betöltéséig.

A tábor díja 3500 Ft/gyerek lesz, melyet a tábor első napján kell majd befizetni.