1. Hétfőn délelőtt 11 órától az animátorok játékos foglalkozást tartanak a gyerekeknek az alsó hittan teremben, délután 3 órakor pedig az általuk szervezett betlehemes játékra hívunk mindenkit a templomba. A templomot este 11-től kinyitjuk, és éjfélkor szentmisével ünnepeljük Urunk születését. Hétfőn reggel 8-tól a délután 3-kor kezdődő pásztorjátékig lesz a szentségimádás.
  2. Kedden Urunk születésének ünnepén kötelező ünnep révén ünnepi, vasárnapi miserendet tartunk. Ezen a napon 11-től az esti miséig tesszük ki az Oltáriszentséget imádásra.
  3. Szerdán, karácsony másnapján egyedül délelőtt 10- kor lesz szentmise. Szerdán és csütörtökön reggel 11-től este 6-ig tartjuk a szentségimádást.
  4. Csütörtökön az esti mise helyett és pénteken a reggeli mise helyett igeliturgia lesz templomunkban.
  5. Pénteken reggel 11-től este 10-ig tartjuk a szentségimádást. Pénteken a gyóntatás elmarad.
  6. Aki még nem fizette be az idei önkéntes egyházi hozzájárulását, az a sekrestyében, vagy irodaidőben az irodában megteheti. Természetesen örömmel fogadjuk mindezt csekk útján, vagy átutalás formájában is.
  7. Templomunk karácsonyi díszítésére adományokat köszönettel elfogadunk a sekrestyében vagy az irodában!
  8. Köszönjük a fenyőfaállításkor nyújtott segítséget!
  9. Irodánk a két ünnep között csak csütörtökön délelőtt 8-12-ig lesz nyitva.
  10. A szentségimádás 2 ünnep közötti rendje részletesen a hirdetőtáblán olvasható.