1. Adventben minden hétfőn, kedden, és pénteken reggel ½ 7-től roráté szentmiséket tartunk. A szentmisék után együtt elimádkozzuk a reggeli dicséretet.
  2. Hétfőn este 7-től felnőtt hittant tartunk a plébánián.
  3. Kedden este 6 órától az AKTK szeretettel hív minden érdeklődőt a Don Bosco iskolába a Szent Mihály Akadémia következő előadására, melynek címe: Harmatozzatok égi magasok – az úrjöveti időszak és a magyar néphagyomány . Az előadó Szász Péter történész.
  4. Pénteken ½ 6-tól a bérmálkozásra készülő ifjak hittana lesz a plébánián. Este 6-7-ig pedig a családok tartanak dicsőítő szentségimádást a templomban, melyre mindenkit szeretettel várunk!
  5. Aki még nem fizette be az idei önkéntes egyházi hozzájárulás át, régi nevén egyházadót, az a sekrestyében, vagy irodaidőben az irodában megteheti. Természetesen örömmel fogadjuk mindezt csekk útján, vagy átutalás formájában is. Nagy segítség, ha nem egy összegben tesszük meg felajánlásunkat, hanem havi bontásban, hiszen a plébánia és templom kiadási költségei is így jelentkeznek.
  6. Templomunk karácsonyi díszítés ére adományokat köszönettel elfogadunk a sekrestyében vagy az irodában!