1. Májusban a Szűzanya tiszteletére minden nap elimádkozzuk a loretói litániát. Hétfőn, kedden, és pénteken a reggeli szentmisék után, szerdán, csütörtökön, szombaton, és vasárnap az esti szentmisék előtt ¼ órával kezdjük az imádságot.
  2. Várjuk még a nyári bodajki családos táborra a családok jelentkezését.
  3. Hétfőn ½ 7-től a Szt. Mónika kör tartja összejövetelét a felső hittanteremben.
  4. Szombaton indulunk Péliföldszentkeresztre, közösségi napunkra. Reggel ½ 9-től gyülekezünk a templom előtt, 9-kor indulunk a buszokkal. Az érkezés után 11 körül szentmise a szabadtéri oltárnál, utána közös ebéd, az ebédhez kérünk egy-egy tálca süteményt. Ebéd után beszélgetés, játékos közösségi programok várnak minket. 5 óra után indulunk haza, 6 és 7 között érkezünk a templom elé. Mivel egész nap együtt leszünk, a szombat esti, előesti szentmise ezen a napon elmarad! Senki se felejtse otthon vidám, derűs, nyitott lelkét!