1. Október a Szűzanya hónapja, ezért minden héten szerdán, csütörtökön, szombaton és vasárnap az esti szentmise előtt ½ 6-tól együtt elimádkozzuk a rózsafüzért.
  2. Szerdáig hozhatjuk a papírt a templomkertben elhelyezett konténerbe. Szerdán este 7 órától a katekumenek hittana lesz a plébánián.
  3. Szombaton az általános iskolás gyerekek játékos délelőttje lesz ½ 10-12-ig az animátorok vezetésével a plébánián. Az általános iskolás korú ministránsok foglalkozása pedig délután 3-4-ig lesz a templomban.
  4. Szombaton délután 3 órakor a Vas házaspár 50 éves jubileumi hálaadó szentmisére hívja szertetettel a közösség tagjait, hogy együtt adhassanak hálát aranylakodalmuk alkalmából 50 év házasság kegyelmeiért.
  5. Ma országos gyűjtést tartunk a missziók javára. Nagylelkűen adakozzunk!