1. Ma van a Péter-fillér gyűjtés. A perselyadományokat az egyházmegye központjába továbbítjuk. Nagylelkűen adakozzunk! Az elsővasárnapi szentségimádás délután 5 órakor kezdődik.
  2. Szerdán az esti szentmise elmarad, helyette igeliturgia lesz!
  3. Pénteken elsőpéntek lesz. Ne feledkezzünk el az engesztelésről!
  4. Aki szeretné, hogy közösségünk számára felépüljön a közösségi ház, attól azt kérem, hogy július hónapban is lelki felajánlásokat vállalva álljon az ügy mellé: imádkozzon el hetente egy teljes rózsafüzért, vagy vegyen részt egy hétköznapi szentmisén akár családosan, amit lélekben erre a szándékra felajánl, vagy hetente ajánljon fel 1 óra szentségimádást péntekenként erre a célra. Kérem, hogy aki erre vállalkozik, iratkozzon fel a bejáratnál levő lapok valamelyikén.
  5. Örömmel közöljük, hogy Ferenc pápa Dr. Székely János segédpüspökünket a Szombathelyi Egyházmegye megyéspüspökévé nevezte ki. Ünnepélyes beiktatására a Szombathelyi Székesegyházban júl. 8-án a 10.30-kor kezdődő ünnepi szentmisében kerül sor. Kísérje egész Főegyházmegyénk imája János püspök atya szolgálatát!