1. Kérlek Benneteket, jelentkezzetek a pénteki szentségimádásra lelki őrnek, hogy a tavalyi évhez hasonlóan a nyári időszakban is folyamatosan biztosítva legyen a szentségimádás. Jó lenne, ha a 2020-as, Budapesten tartandó Eucharisztikus Kongresszusra készülve közösségünkből többen, új jelentkezők is felfedeznék az Oltáriszentségben rejtező Jézust és erejét. A Kongresszusról föltettünk a honlapunkra egy alaptájékoztatót is, melyet alkalmanként frissíteni fogunk, hogy értesüljünk a készület aktuális híreiről.
  2. Csütörtökön Szent Péter és Pál apostolok főünnepe lesz.
  3. Szombaton már elsőszombat lesz, ezért reggel 7 órakor is lesz szentmise. Este ½ 6-tól pedig együtt imádkozzuk a rózsafüzért.
  4. Jövő vasárnap lesz a Péter-fillér gyűjtés. A perselyadományokat az egyházmegye központjába továbbítjuk. Nagylelkűen adakozzunk!