1. Holnap, Karácsony másnapján, reggel 10-kor és este 6 órakor lesznek a szentmisék.
  2. Szerdán, Aprószentek ünnepén, kivételesen reggel 7 órakor lesz a szentmise.
  3. Az idei évben a Szent Családról e hét péntekén a reggeli 7 órás szentmisében emlékezünk meg, mivel idén a következő vasárnap már az Újév első napja, mely Szűz Mária istenanyaságának ünnepe, kötelező ünnep. Mivel amúgy is vasárnapra esik, értelemszerűen vasárnapi miserendet tartunk.
  4. Dec. 31-én, szombaton este 6 órakor Szűz Mária istenanyaságának előestéje révén vigília szentmisét mondunk a kötelező főünnepről, és egyben hálát adunk az Úristennek az elmúlt esztendő minden ajándékáért. Éjjel 11 órakor kinyitjuk a templomot, és az év utolsó órájában a szentségi Jézus előtt adhatunk hálát az év kegyelmeiért. Szentségi áldással lépünk át az új esztendőbe.
  5. Újév első napján, elsővasárnap, megtartjuk délután 5-kor kezdődő szentségimádási óránkat.
  6. Ezúton szeretnék egyházközségünk minden családjának, és minden kedves tagjának kegyelmekben gazdag, áldott, szent Karácsonyt kívánni! Az értünk emberré lett Istengyermek áldó jelenléte töltse be otthonaitokat és szíveteket!