Aug. 7-10-ig ottalvós nyári hittanos tábort szervezünk plébániánk általános iskolás korú gyermekeinek vidéken. Alsósoknak, felsősöknek külön-külön foglalkozások lesznek, sok-sok játékkal, búcsúesti tábortűzzel. A táborozás gyümölcsei úgy érnek be, ha mind a négy nap részt veszel. Várunk minden általános iskoláskorú gyermeket!

Ahhoz, hogy a szálláshelyet lefoglaljuk, szükségünk van tudni a részt venni szándékozók létszámát. A pontos költségek még nem ismertek, de terveink szerint 10-15 ezer Ft gyermekenként. Akiknek gondot okozna a költségek megfizetése, azoknak a Plébánia szívesen segít. Az anyagiak miatt ne maradjon otthon egy gyermek se!

Az űrlap kitöltésévél tudsz jelentkezni. Minden gyermeknek külön űrlapot kell kitölteni.

Jelentkezés