1. Ma országszerte a katolikus missziók javára gyűjtünk és perselyadományainkat az egyházmegye központjába továbbítjuk. Nagylelkűen adakozzunk!

2. Szerda este 7-től a középiskolások hittana lesz a Közösségi Ház kis hittantermében.

3. Csütörtök délelőtt kisgyermekes szentségimádás után közös beszélgetésre várjuk az anyukákat, egészséges gyermekeikkel a Közösségi Házba 11 órától.

4. Minden hónap harmadik csütörtökén, már e hét csütörtökén is, este fél 8-tól 9-ig, több év szünet után a karizmatikus közösség a Közösségi Ház kis hittantermében mindenki számára nyitott összejövetelt tart. Minden érdeklődőt szeretettel várnak!

5. Szintén csütörtökön, este 7-től, a főiskolás fiatalok hittana lesz a Közösségi Ház nagy hittantermében.

6. Pénteken közvetlenül a reggeli mise után a Karitász erős férfiak, legények segítségét várja! A tegnapi gyűjtésen összegyűjtött adományokat e napon szállítjuk teherautóval Sarkadra. Az autó felpakolásához kérünk segítséget.

7. Péntek délután ¼ 5-től ¾ 6-ig pedig a középiskolások bérmahittana lesz a Kelenvölgyi Plébánián.

8. Ezen a pénteken sem lesz kivételesen délutáni gyóntatás.

9. Szombaton délelőtt ½ 9-től az animátorok tartanak játékos együttlétet az általános iskolás korú gyerekeknek a Közösségi Ház nagytermében.