1. Hétfőn este 7-től felnőtt hittant tartunk a plébánián.
  2. Kedden este ½ 8-tól Apaklub lesz az alsó hittanteremben.
  3. Szerdán este 7-től a katekumeneket várjuk hittanra a plébánián.
  4. Pénteken este 6-7-ig a fiatalok tartanak dicsőítő szentségimádást az alsó hittanteremben.
  5. jövő vasárnap a 10-es szentmisét a Duna TV felveszi templomunkból, és 1 órával később, 11 órakor közvetíti.
  6. tetőfelújítás munkálatai. A munkálatok előkészítéséhez a vasárnap esti mise után 25 fő jelentkezését vártuk, hogy a templomot ki tudjuk pakolni. Minden várakozásunkat felülmúló módon legalább 50 ember jött el, hogy készségesen segítsen. Nagyon szép volt látni közösségünkben ezt az egy szívvel-lélekkel való gondolkodást és azt, hogy közösen vállvetve készek vagytok minden áldozatra Isten házáért és egyházközségünkért! Nagyon köszönöm minden segítőnek a szolgálatát!
  7. néhányan a mise után segítsenek a ki- illetve visszarendezésben. Előre köszönöm a szolgálattevők munkáját!
  8. Plébániai farsangunkat febr. 23-án, szombaton tartjuk a Don Bosco Iskolában. Kérjük, hogy mindenki jegyezze fel a naptárába! A részletekkel hamarosan jelentkeznek a szervezők.