1. Húsvéthétfőn reggel 10-kor lesz a szentmise. A nyolcad többi napján a megszokott időben lesznek a szentmisék. Húsvéthétfőn még nem lesz szentségimádás, viszont keddtől már a megszokott rendben jöhetünk a szentségi Úr elé.
  2. Szerdán este 7-től az elsőáldozók szülei t hívom találkozóra a templomba. Ugyancsak este 7-től a katekumenek hittana lesz a plébánián.
  3. Tekintettel az ünnepre, az iroda szerdáig zárva lesz.
  4. Pénteken ½ 6-tól a bérmálkozásra készülő fiatalok hittana lesz a plébánián.
  5. Idén nyáron is szervezünk hittantábort az általános iskolásoknak július 2-5. között Kemencén. Még van hely jelentkező gyerekek számára!
  6. Május 25-én, szombaton egész napos egyházközségi kirándulás ra megyünk buszokkal Péliföldszentkeresztre.
  7. Megjelent plébániánk újságjának, az Egyházközségi Levélnek húsvéti száma. Minden családba vigyünk magunkkal egy-egy példánnyal!