1. Október a Szűzanya hónapja , ezért minden esti mise előtt ½ órával együtt imádkozzuk a rózsafüzért.
  2. Hétfőn este 7-től felnőtt hittan t tartunk a plébánián.
  3. Szerdán este 7-től a katekumeneket várjuk a plébánián. Azokat az újonnan jelentkezőket is szeretettel hívjuk, akik felnőttként szeretnének valamelyik szentségben részesülni, vagy hitüket alapszinten elmélyíteni. Aki tud, jöjjön el az esti 6-os szentmisére is!
  4. Pénteken délután ½ 6-tól a bérmálkozó fiatalokat várom hittanra a plébánián, este 6-tól pedig családos szentségimádásra hívunk mindenkit a templomba!
  5. Szombaton délelőtt nem lesz ministráns foglalkozás.
  6. Nagy örömmel tájékoztatom a kedves testvéreket arról, hogy Ferenc pápa új segédpüspök öt nevezett ki Mohos Gábor atya személyében Főegyházmegyénk szolgálatára. Gábor püspök atya püspökké szentelése dec. 8-án , szombaton délelőtt ½ 11-kor lesz az Esztergomi Bazilikában, melyre mindenkit szeretettel hívnak és várnak!
  7. Megkezdődött a fűtési szezon. A hétköznapi egész napos szentségimádásokon a sekrestye oldalán lévő, bal első padtömb első három sorát, a hétköznapi szentmiséken az első két padtömböt, a hétvégi szentmiséken az egész templomot fűtjük.